PETNJICA POBIJEDILA KOMOVE, IGRAO I SEKRETAR ANEL MURATOVIĆ

Fudbaleri Petnjice su juče na svom terenu, u prvom kolu kupa Sjeverne regije, savladali ekipu Komova iz Andrijevice rezultatom 1 : 0. Utakmica, koju je pratilo oko 60-tak gledalaca, protekla je u fer i korektnoj igri, čemu su zaslužni igrači obje ekipe i pored toga što je sudijska trojka u par navrata donosila odluke na štetu i jednog i drugog tima. Momčad u zelenim dresovima su tokom svih 90 minuta za nijansu bili bolji, ali strijelci nijesu bili raspoloženi . U prvom poluvremenu domaćin nije iskoristio kazneni udarac sa bijele tačke. Šansu da već na poluvremenu odu sa prednošću od jednog gola nije iskoristio Golubović, ovogodišnje pojačanje FK Petnjica. U 80-tom minutu, Eris Babačić je doveo svoj tim u vođstvo i postavio konačni rezultat. U nedostatku igračkog kadra, trener Novo Cimbaljević morao je da na teren pošalje dugogodišnjeg igrača sekretara Anela Muratovića, koji je i pored dvije godine pauze, pokazao kako se igra za klub koji se voli. Petnjičani sada čekaju protivnika za narednu rundu u kup takmičenju, a već u nedjelju, u okviru II kola Sjeverne regije, gostuju favorizovanoj ekipi Brskova iz Mojkovca koja je do ove sezone bila drugoligaš.