NEZADOVOLJNI SUĐENJEM: GOSTI IZ PLJEVALJA NAPUSTILI TEREN PRI REZULTATU 3:0 ZA PETNJIČANE

Utakmica u Gusarama između FK Petnjica i FK Pljevlja, odigrana u subotu neslavno je završila odlaskom Pljevljaka sa terena u 83. minutu nezadovoljni suđenjem.

Fudbaleri Petnjice dočekali su ekipu FK Pljevlja na svom stadionu u posljednjem kolu Sjeverne fudbalske regije. Domaćini su poveli u 14. minutu kada je Lazar Ćulafić zatresao mrežu gostiju. U drugom poluvremenu, iz jedanaesterca ponovo Lazar Ćulafić postiže gol u 68. minutu za vođstvo 2:0.

Ibrahim Murić u 71. minutu postiže gol za konačnih 3:0.

Pri vođstvu domaćina od 3:0, gosti su u 83. minutu napustili teren nezadovoljni suđenjem. Sudije i domaći igrači su na terenu čekali goste da se vrate i nastave utakmicu, ali to se nije desilo.

Sudije su čekale gostujući tim do 90. minuta i onda odsvirali kraj utakmice.