PALI I BJELOPOLJCI: BORAC – PETNJICA 1:2

Utakmica FK Petnjica: FK Pljevlja

Fudbaleri Petnjice su juče, u okviru osmog kola Sjeverne regije, savladali u gostima ekipu Borca iz Bijelog Polja rezultatom 2:1. Petnjičani su loše otvorili utakmicu što je borbeni domaćin iskoristio pa je poveo sa 1:0 već u drugom minutu.

To je bio signal da fudbaleri Petnjice zaigraju puno ozbiljnije pa su, preko Dina Adrovića u 46. minutu, stigli do izjednačenja. Borbena i na momente agresivna igra fudbalera Borca je rezultirala i kaznenim udarcem za Petnjičane, pa je u 51 munutu Dino Adrović povisio na 2:1 i time postavio i konačan rezultat meča.

Za igrača utakmice je proglašen dvostruki strijelac, Dino Adrović.

U nedjelju, od 13 časova, Petnjičani će na svom terenu dočekati ekipu FerPly. Ovo je prilika da stadion u Gusarama okupi što veći broj navijača kako bi pružili podršku svom klubu za nastavak pobjedničke serije.