UBJEDLJIVA POBJEDA PETNJIČANA U GOSTIMA

Napredak : Petnjica

Fudbaleri FK Petnjica u prvoj utakmici proljećnog dijela sezone ostvarili su pobjedu. Petnjičani su u 11-om kolu gostovali ekipi Napredak iz Berana i ostvarili ubjedljivu pobjedu od 4:0.

Prvih četrdeset pet minuta je završeno bez golova, a Petnjičani su propustili mnogo prilika. U drugom poluvremenu dominacija Petnjičana je došla do izražaja, pa je Ibro Murić doveo svoj klub u vođstvo. Drugi gol za FK Petnjica je postigao Lazar Djeković i time povisio rezultat na 2:0.

Nakon bezbroj propuštenih šansi koje su se nizale pred golom domaćina, Belvin Kuč postiže i treći gol za goste iz Petnjice, a konačnih 4:0 postavio je Armin Ramčilović. Fudbaleri Petnjice zauzimaju četvrto mjesto na tabeli Sjeverne regije i u četvrtak će na stadionu u Gusarama dočekati trećeplasiranu ekipu Pljevalja. Prvo mjesto na tabeli zauzima ekipa FK Mojkovac, a drugo mjesto Borac iz Bijelog Polja.