GOLEADA U GUSARAMA, PETNJICA POBIJEDILA

Utakmica FK Petnjica: FK Pljevlja

Fudbaleri Petnjice su juče, u najzanimljivijoj utakmici sezone, savladali Polimlje u Gusarama rezultatom 5:4 i tako nastavili seriju od tri uzastopne pobjede. Golovima Alena Ajdarpašića, Arijana Rastodera i Denija Agovića, Petnjica je na poluvrijeme otišla sa rezultatom 3:0. Djelovalo je kao da će samo biti pitanje sa koliko golova će gosti iz Murine biti ispraćeni. Ali u nastavku potpuni preokret, nakon velikih grešaka golmana domaćeg tima, gosti dolaze do izjednačenja, pa je 70 minutu bilo nevjerovatnih 3:3. Panika se uvukla u redove podmlađenog tima iz Petnjice, koji su i na ovoj utakmici imali pomoć iskusnog Anela Muratovića, inače sekretara kluba, koji u 80 minutu svojim pogotkom vraća prednost domaćem timu i daje dotatan vjetar u leđa svojim saigračima, koji nakon još jednog pogotka Alena Ajdarpašića u 87 minutu dolaze do dva gola prednosti i rješavaju pitanje pobednika. Gosti su pogotkom u 90 minutu postavili konačan rezultat 5:4.ž