JOŠ JEDAN PORAZ PODMLAĐENE PETNJICE

Kombinovana i podmlađena ekipa FK Petnjice je danas gostovala u Murino gdje je poražena od istoimene ekipe rezultatom 4 : 2. Međutim, i pored toga što u ekipi nije bilo nekoliko standardnih igrača, stiče se utisak da su momci u zelenim dresovima sami sebe pobijedili. Dok su se neki igrači svojski trudili da promaše protivinčku mrežu, drugi su se uporno skrivali od lopte. Na poluvremenu su gubili sa dva gola razlike, a u drugom poluvremenu uspjeli su čak i da izjednače. Međutim, to je bilo sve od petnjičkih zelenih. Uspjeli su i da zatresu sopstvenu mrežu na bizaran način i time omoguće ponovno vođstvo domaćina, kojima nije bilo teško i da povise i postave konačan rezultat. I pored očajne igre, gosti su imali više loptu u svojem posjedu i bezbroj propuštenih prilika što im se i na kraju osvetilo.