PETNJIČANI IZGUBILI OD KOMA

Fudbaleri Petnjice su danas u šesnaestini finala kupa Crne Gore, na svom terenu, izgubili od ekipe Koma iz Podgorice 2:0.  Petnjičani su prikazali dobru igru, ali gostujuća ekipa je opravdala ulogu favorita. Gosti su poveli u 30 minutu preko iskusnog Stefana Milošević. U drugom poluvremenu igralo se otvoreno i borbeno sa obje strane, ali iskusni gosti su bili za nijasnu bliži golu Petnjičana i to su krunisali u 83 minutu kada je Japanac, Hina Kenta povisio na 2 : 0 i tako postavio konačan rezultat.

Mlada ekipa trenera Nova Cimbaljevića je danas odigrala odlično protiv iskusne ekipe, ravnopravno su se nosili svih 90 minuta a u par navrata uspjeli i da ozbiljno priprijete gostujućem golmanu Saši Ivanoviću.

Utakmicu je dobro sudio Miloš Nedić sa svojim pomoćnicima Bojanom Miljićem i Markom Devićem. Uprava kluba se potrudila da organizacija ove kup utakmice bude na nivou a to je potvrdio i delegat utakmice koji je dao pozitivne kritike.