Kup Sjeverne regije: Petnjičani deklasirali FK Fer play, na redu Bokelj

Fudbaleri FK Petnjica su u kup utakmici Sjeverne regije pobijedili FK Fer play rezultatom 6:0 i time stekli pravo da učestvuju u takmičenju za trofej Kupa Crne Gore. Petnjičani će u sljedećoj utakmici igrati protiv Bokelja prvoligaša iz Kotora i to na svom terenu u Gusarama.

Petnjičani su došli u vođstvo u osmom minutu golom Babačića. Na 2:0 povisio je Šabotić u 23. minutu a isti igrač je dao i treći gol u 38.minutu. U drugom poluvremenu snage na terenu se nijesu promijenile pa je Adrović nastavio goleadu svojim prvim golom u 50. minutu. U samom finišu još dva gola. Najprije je Adrović u 87. minutu postiže svoj drugiu a za FK Petnjcu peti gol i na minut prije kraja Ćorović stavlja tačku golomu 89. minutu za konačnih 6:0.

Petnjičani su igrali u sastavu: Muratović, Rastoder, Šćekić, N. Adrović, D. Adrović, Šabotić. E, Adrović, Mećikukić, Latić. Babaćić, Ramčilović. Igrali su još: Korać, Muratović i Ćorović.

Kapitenu pobjednickog tima, pehar je uručio Ranko Stijović, sekretar Sjeverne regije.

Utakcima se odigrala na neutralnom terenu, u Beranama, na vjestackoj podlozi.