PROSLAVLJEN 102. ROĐENDAN OŠ “25 MAJ” VRBICA

Osnovna škola “25. maj” Vrbica proslavila je 102. rođendan, tom prilikom održana je priredba, sportske aktivnosti, dodjela priznanja učenicima i mentorima koji su svojim trudom doprinijeli uspjehu škole.

Direktor škole, Šabo Ćeman u svom govoru istakao je sljedeće: “Obilježavamo Dan škole u tišini i sa dubokom tugom u srcima, zbog nedavnog gubitka drage koleginice Melide Latić Čilović. Zbog toga je obilježavanje bez muzike i veselja, u znak poštovanja i sjećanja na nju.
Naša draga koleginica Melida, zauvijek je zatvorila školske knjige, ali stranice koje je ispisala u našim srcima ostaju. Melida je iza sebe ostavila, trag dobrote, predanosti i znanja. Njena posvećenost učenicima, njen vedar duh i profesionalizam ostaju trajna inspiracija svima koji su dijelili s njom školske dane”. Saopštio je direktor Ćeman.
Događaj je počeo tradicionalnom prijateljskom fudbalskom utakmicom između OŠ “25. maj” Vrbica i OŠ “Trpezi”, pobjedu je odnijela ekipa naše škole.
Direktor škole je pohvalio one učenike koji su ove godine pokazali najbilje rezultate i njihove mentore koji su ih podržavali na tom putu.
Takođe, posebnu zahvalnost je iskazao Ministarstvu prosvjete, nauke i inovacija za donaciju kombi vozila za prevoz učenika.
OŠ “25. maj” Vrbica pokazala je da njeguje prave vrijednosti: znanje, trud i zajedništvo.