Fudbalskom klubu Petnjica stigla donacija od Halila Agovića iz Luksemburga

Halil Agovic, Bihorac koji živi u Luksemburgu, ali kao penzioner sve više boravi u svom rodnom kraju, poklonio je FK Petnjica komplet dresova.

Halil je veliki zaljubljenik u fudbal, a tu svoju ljubav prenio je i na svoje sinove, Denisa i Edisa, koji sa dosta uspjeha nastupaju za FC Dudelange i FC Una strassen u prvom rangu Luksemburskog fudbala.
Zanimljivo je da su nekoliko puta, braća Edis i Denis, bili kapiteni svojih ekipa u međusobnim duelima, a Halil bio prinuđen da sa istim žarom navija za oba tima, jer u međusobnom duelu braće nema poraženih, svi su pobjednici.
,,Halil je iskoristio ovu posjetu našem klubu da uruči donaciju od 17 novih dresova za našu seniorku selekciju. Ovom prilikom se zahvaljujemo Halilu na njegovoj donaciji, ali prevashodno na osjećaju i znaku pažnje, koji je samo još jedan dokaz da prijatelji našeg kluba, ma koliko bili daleko, misle na naš klub i nađu način da nam pruže podršku”, saopštili su iz Uprave Fudbalskog kluba Petnjica.
ERIS BABAČIĆ