PETNJICA: ODRŽAN TRADICIONALNI PROLJEĆNI KROS, POGLEDAJTE KO JE BIO NAJBRŽI


U petak je u na stadionu u Gusarama održan tradicionalni proljećni kros.

Domaćin ovogodišnjeg proljećnog krosa bila je JUOŠ “Tucanje”, takođe učesnici su bili JUOŠ ,.Mahmut Adrović” sa područnim jedinicama, JUOŠ ,,25 Maj”, JUOŠ ,,Trpezi”, JUOŠ “Savin Bor” kao i JU “Srednja Mješovita škola”.

U kategoriji VI razreda (djevojčice) prvo mjesto osvojila je Tea Mehović iz OŠ “Mahmut Adrović”, drugo mjesto Lejla Ličina iz OŠ “Mahmut Adrović”, dok je treće mjesto pripalo učenici OŠ “Savin Bor” Kuč Nerisi.

U kategoriji VI razreda (muškarci) prvo mjesto osvojio je Elmir Škrijelj OŠ “Savin Bor”, drugo mjesto Maid Agović OŠ “25 maj”, treće mjesto Eldar Hodžić OŠ “Trpezi”.

U kategoriji VII razreda (djevojčice) prvo mjesto Ajla Prentić OŠ „Savin Bor“, drugo mjesto Džejla Adrović OŠ „25 maj“, treće mjesto Nejla Skenderović OŠ „Trpezi“.

U kategoriji VII razreda (dječaci) prvo mjesto Leonard Beriša OŠ „Mahmut Adrović“, drugo mjesto Enis Mehović OŠ ,,Trpezi“, treće mjesto Daris Agović OŠ „25 maj“.

U kategoriji VIII razreda (djevojčice) prvo mjesto Elena Šabotić OŠ ,,Mahmut Adrović“, drugo mjesto Elida Škrijelj OŠ „Savin Bor“, treće mjesto Dina Muratović OŠ „Mahmut Adrović“.

U kategoriji VIII (dječaci) prvo mjesto Aldin Pucar OŠ „Mahmut Adrović“, drugo mjesto Amijan Skenderović OŠ „Trpezi“, treće mjesto Ensar Agović OŠ „Vrbica“.

U kategoriji IX razreda (djevojke) prvo mjesto Dalida Škrijelj OŠ „Savin Bor“, drugo mjesto Melida Ajdarpašić OŠ „Tucanje“, a treće mjesto dijele učenica OŠ „Mahmut Adrović“ Eldina Ličina i učenica OŠ  „Trpezi“ Minela Skenderović.

U kategoriji IX (muškarci) prvo mjesto Enis Kožar OŠ ,,Mahmut Adrović“, drugo mjesto Erduan Beriša, takođe učenik OŠ „Mahmut Adrović“ dok je treće mjesto pripalo Elziru Agoviću OŠ „25 maj“.

Učenici Srednje Mješovite škole takmičili su se u dvije posebne grupe, prvu grupu čine učenici prvog i drugog razreda, dok drugu grupu čini treći i četvrti razred,

U prvoj kategoriji I i II razreda (djevojke) prvo mjesto zauzela je Esija Kožar, drugo mjesto Adelisa Skenderović i treće mjesto Amina Huremović.

Kategorija I i II razreda (muškarci) prvo mjesto Aldin Prenti, drugo mjesto Eldar Skenerović, treće mjesto Eldin Kočan.

U kategoriji III i IV razreda (djevojke) prvo mjesto Alisa Agović, drugo mjesto Almina Ličina, treće mjesto Hana Mahmutović.

Kategorija III i IV razreda (muškarci) prvo mjesto Elmin Ajdarpašić, drugo mjesto Almin Šabotić i treće mjesto Misin Agović.

ALMINA LIČINA