REMI PETNJICE U GUSARAMA, GOL SA POLA TERENA ODREDIO TOK UTAKMICE

Juče su na stadionu u Gusarama fudbaleri FK Petnjica i FK Borac odigrali neriješeno 1:1

Uprkos kiši koja je pratila utakmicu, fudbaleri obje ekipe su dali sve od sebe da najbolje odigraju utakmicu. Već u šestom minutu ekipa iz Bijelog Polja je dala gol, udarcem sa skoro pola terena. Greškom golmana Koraća, FK Borac je poveo 1:0.

Šanse su se redjale i na jednoj i na drugoj strani, a Petnjičani su propustili dosta prilika. U drugom poluvremenu, u 69-om minutu, nakon nekoliko šansi koje su se nizale, Lazar Djeković je postigao gol za svoj tim i tako izjednačio.

,,Ponovo smo bili “oštećeni” za dva igrača. Nijesu nam igrali Zverotić i Kasumović. Oštećeni smo i za penal nad Adrovićem. Kiksom našeg golmana smo primili gol. Ali sve u svemu smo zadovoljni ishodom. Narednog puta će biti još bolje” kazao je trener ekipe iz Petnjice Novo Cimbaljević.