POBJEDA UNIONA, AGOVIĆ STRIJELAC

U sedamnestom kolu Prvog diviziona Luksemburške lige, Union je rutinski savladao ekipu Red/Blacka.
Bila je to najbolja igra u ovom dijelu sezone u kojem su domaćini podsjetili na partije koje su pružali u jesenjem dijelu šampionata. Prvi gol domaćini su postigli u 30 minuti iz jedanesterca koji je napravljen nad Reisom koji je i šutirao kazneni udarac. To je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu nižu se prilike ispred gola gostiju tako da Union posle solo akcije Cristhope Rodrigesa u 52. minuti povećava na 2:0. A onda na scenu, u 65 minutu stupa Alen Agović koji sa efektnim golom uvećava na 3:0. Tačku na meč u 88. minuti stavlja, sa drugim golom najbolji strelac domaćina Aderito Dod Reis poslije dobrog centaršuta Rodrigeza sa desne strane.