SJEVERNA REGIJA: MOJKOVČANI JAČI OD PETNJIČANA

U II kolu Sjeverne regije u Mojkovcu, domaćin Brskovo pobijedio je ekipu FK Petnjica rezultatom 4:1. U prvih 20 minuta igre, petnjičani su propustili dvije stopostotne prilike što je domaćin iskoristio pa je u 20. i 24. minutu poveo sa 2:0 i sa tim rezultatom se pošlo na odmor. U nastavku momci u zelenim dresovima su smanjili iz slobodnog udarca, izvanrednim šutem Danila Golubovića sa 20-tak metara. U nastavku petnjičanima je popustila koncentracija što su domaćini iskoristili i postigli još dva pogotka i tako postavili konačan rezultat. U polivremenu utakmice, izvučeni su parovi za polufinale i finale kupa Sjeverne regije, a petnjičani su voljom žrijeba otišli direktno u finale. FK Petnjica čeka pobjednika polufinalnog duela između Brskova i Pljevalja.