PETNJIČANI NA GOSTOVANJU “ODUVALI” FK PLJEVLJA

Utakmica FK Petnjica: FK Pljevlja

Juče su fudbaleri Petnjice, na teškom gostovanju u Pljevljima, ostvarili pobjedu nad istoimenom ekipom rezultatom 2 : 0.

Petnjičani su odigrali odličnu utakmicu i nijesu dozvolili domaćini da stvore niti jednu priliku. Sa druge strane, u napadu su stvarali šanse koje nijesu uspjeli da realizuju.

Već u 11 minutu, prekrasnim golom mladog Arijana Rastodera, Petnjičani su poveli sa 1:0 što je bio i rezultat  poluvremena.

U drugom poluvremenu, na terenu ista priča, domaćini bez stvorene šanse, a gosti ređaju šanse i promašuju. U 86 minutu Elvis Ljajić je postavio konačnih 2:0 za momke u zelenim dresovima.

Ono što slijedi za Petnjičane to je serija teških utakmica.

U sledećem kolu, 21.oktobra gostuju ekipi Borca, nakon toga u Petnjicu dolazi Polimlje iz Murina a onda Petnjičani gostuju ekipi Komova u Andrijevici. Petnjičani trenutno zauzimaju treće mjesto na tabeli iza Berana i Komova.