FK PETNJICA NASTAVILA DA POBJEĐUJE

Fudbale Petnjice, utakmicom 15 kola prvenstva Sjeverne fudbalske regije ,započeli su treći krug takmičenja.Žrijeb je htio, da naši fudbaleri ponovo gostuju Komovima u Andrijevici.

Kao i prije sedam dana, fudbaleri Petnjice su upisali pobjedu, ovog puta rezultatom 3:1.

Kao i u predhodnom susretu,fudbaleri Petnjice su rano poveli i već nakon 20 minuta igre, golovima Eldana Kurpejovića i Lazara  Ćulafića poveli 2:0.

Početkom drugog poluvremena, golom Stefana Ćulafića petnjički fudbaleri su poveli 3:0.

Nakon trećeg pogotka, trener Nurković je izvršio nekoliko izmjena i tempo utakmice je značajno opao.

Domaćin je autogolom uspio da smanji rezultat i nista više od toga.

Na kraju, konačnih  3:1 za nastavak uspješne serije naše ekipe”, kasali su iz Uprave FK Petnjica.

Sljedeću utakmicu fudbaleri Petnjice igraju u Petnjici u četvrtak. dolazi ekipa Brskova iz Mojkovca.