UNION GAZI REDOM, BIHORCI U DOBROJ FORMI

Aldin Kožar sa čelnicima Uniona
Fudbalski klub Union 05 Kayl/Tetange koji vode  ljudi iz Bihora na čelu sa Mitom Ličinom, i Asmirom Cikotićem ušao je u dobru seriju rezultata Tako je prije dva dana u šesnaestini finala kupa FLF pobijedio u gostima dobru ekipu Young Boys Diekerich sa 1:0 golom kapitena ekipe Jonnia Santosa dasetak minuta prije kraja meča. Dobar utisak ostavili su igrači iz Crne Gore koji igraju za Union, Elvin Šabanović, Šaip Duraković, Demir Zejnelagić, Dénis Ličina, Aldin Kožar i Kenan Agović.

Mita Ličina:
Bila je to teška utakmica protiv jedne žilave ekipe Young Boysa. Naš trener je iskoristio ovaj meč da bi ukazao priliku i igračima koji imaju slabiju minutažu u šampionatu. Stvorili smo dosta prilika za gol ali smo postigli smo jedan. Igrali smo na sjeveru države, ali iako je radni dan i hladno vrijeme naši navijači su opet kao i mnogo puta do sada došli da nas podrže na čemu sam im zahvalan. Pozivam ih da dođu u nedelju 25/11 u 16h na posljednji meč šamoionata koji igramo kući protiv Aspelta.