POBJEDA PETNJIČANA

Podmlađena ekipa Petnjice juče je, u okviru 13 kola Sjeverne regije, savladala ekipu Far Play  iz Bijelog Polja rezultatom 5 : 1. U ovom susretu, koji je odigran u Beranama, Petnjičani su bili domaćini jer teren u Gusare nije ispunjavao uslove zbog obilnih poplava koje su zadesile petnjičku opštinu. Vještačka podloga u Beranama je bila izuzetno teška za igru, ali se mlada ekipa Nova Cimbaljevića bolje snašla po mokrom terenu. Poveli su preko mladog Koraća u dvadesetom minutu, a na 2:0 povisili su u 25 minutu golom Golubovića. Sa tim rezultatom se pošlo na odmor. U drugom poluvremenu na 3 : 0 u 50 minutu povisio je Obradović, da bi u u 55. min. golman Petnjičana Bećić, iz penala povisio na 4 : 0. Golgetersku tačku je stavio Golubović u 70 minutu susreta, a gosti sve što su uspjeli to je da u 80.minutu postignu gol i tako postave i konačan rezultat. Mogli su momci u zelenim dresovima i ubjedljivije da slave u ovom susretu, imali su dvije stative i mnogo šansi i prilika. Ono što predstoji u ovom dijelu sezone, to je sledećeg vikenda susret protiv Borca iz Bijelog Polja i taj susret će se odigrati u Petnjici. U dosadašnjem dijelu takmičenja, Petnjičani dijele treće mjesto sa Gusinjem i Murinom sa istim brojem osvojenih bodova. Prvo je Brskovo iz Mojkovca u drugo mjesto zauzima ekipa iz Pljevalja.