PETNJIČANI IZGUBILI: NE MOŽE SE PROTIV SUDIJA I SA 10 IGRAČA

U utakmici desetog kola Sjeverne fudbalske regije FK Petnjica je na svom terenu dočekala FK Brskvo a krajnji ishod meča je bio 3 : 2 za goste. Petnjičani su prvo poluvrijeme odigrali maestralno, vodili 2 : 0 golovima Babačića i Ajdarpašića i da je sudija bio na visini svog zadatka i svirao dva očigledna penala za ekipu iz Petnjice, momci u zelenim dresovima su mogli već u prvom poluvremenu da riješe utakmicu u svoju korist. Do kraja prvog poluvremena gosti su uspjeli da smanje pa se na odmor pošlo sa rezultatom 2 : 1 za momčad iz Petnjice. U drugom poluvremenu domaći igrači su sa desetoricom na terenu, jer je povredu zadobio mladi Adin Muhović iz kadetskog pogona. Trener Novo Cimbaljević nije imao više igrača na klupi, pa je do kraja meča njegov tim igrao sa igračem manje, što su gostujući igrači iskoristili i prvo izjednačili, a zatim i poveli i postavili konačan rezultat. Cimbaljević, nije mogao da računa na dva-tri igrača iz prve postave zbog crvenih kartona Bećića i Golubovića koje su dobili igrajući za FK Berane, jer su na dvojnoj registraciji i igrači i Petnjice i Berana.